Kontakt:
500 033 033

Technika Okienna R. Mazurek

Warszawska 4a/99
62-025 Kostrzyn
Poniedziałek - piątek: 9 - 17
Sobota: 9 - 13 (po uzgodnieniu)
Dobry Montaż

O firmie

Firma TECHNIKA OKIENNA ROBERT MAZUREK powstała w 1996 roku. Od ponad 20 lat zajmujemy się profesjonalną obsługą w zakresie technik osłonowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów renomowanej firmy KRISPOL takich jak okna i drzwi zewnętrzne, bramy, kraty, rolety zewnętrzne oraz automatyka. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego jak i do firm. Profil naszej działalności daje nam możliwość kompleksowego wyposażenia nowobudowanych domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych. 

Atutem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu stolarki okiennej. Nasi klienci oprócz filiżanki pysznej kawy mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo na każdym etapie budowy. Oferujemy sprzedaż, montaż oraz serwis naszych produktów. 

W naszym salonie można zobaczyć pełen wachlarz produktów, których różnorodność pozwoli Państwu dokonać trafnych i satysfakcjonujących wyborów. Nasz personel postara się rozpoznać Państwa potrzeby i indywidualnie dopasować ofertę z najlepszymi rozwiązaniami.

Serdecznie zapraszamy.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

WhatsApp